Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 425

Зміцнення матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти № 425 проводиться за кошти міського бюджету.

У жовтні 2021 року за кошти міського бюджету встановлено ігровий майданчик для малят групи № 4.

У жовтні 2021 року за бюджетні кошти придбано меню-вимоги у кількості 236 шт.

У травні-червні 2021 року за бюджетні кошти проведено частковий ремонт м'якої покрівлі закладу.

У травні 2021 року за бюджетні кошти замінено лінолеум у груповому приміщенні групи № 8.

У 2021 році за бюджетні кошти придбано шафи для рушників (6 секцій по 5 шт. в секції) та лави для роздягання (22 шт.).

У 2021 році за бюджетні кошти придбано та встановлено павільйон для дітей груп № 9, № 10.

У 2021 році за бюджетні кошти придбано 2 вогнегасники:

У 2020 році за бюджетні кошти придбано багатофункціональний пристрій:

У 2020 році за бюджетні кошти придбано серветки, туалетний папір, рукавички та безконтактний термометр:

У 2020-ому році за бюджетні кошти придбано килими, рушники, постільна білизна,  пластмасові відра та тази, каструлі, дезінфікуючі засоби, пральний порошок, рідке мило для миття рук, рідке господарче мило, інфрачервоний термометр.

У 2020 році за бюджетні кошти придбана пральна машина, встановлено 19 вікон.

Протягом 2019 року було замінено 36 вікон, двері в електрощитовій.

Придбано пральну машину BOSH. У вересні 2019 року встановлений ігровий майданчик для дітей групи № 6.

У 2018 році було встановлено електронний тепловий лічильник. Проведені ремонтні роботи.