Чистота - залог здоров'я.

7 бер. 2023
Профілактика.

Чистота — запорука здоров’я. Але як втілити таке важливе правило в життя? У кожної дитини зараз ранок настає свого часу: у кого в сім, у кого о дев’ятій, але наша малеча не забуває про щоденні гігієнічні процедури. Гігієна має важливе значення для розвитку дитини для її здоров‘я як фізичного, так і психічного. Гігієна дитини — це догляд за її тілом і підтримка його в чистоті. Дошкільнята вже розуміють, що здоров’я – це одна з головних цінностей життя. Тому у дітей формується бажання бути сильними, бадьорими, енергійними; піклуватися про своє здоров’я. При цьому все таки дуже важлива підтримка і контроль з боку батьків. Тільки при щоденному і регулярному гігієнічному вихованні та контролі з боку батьків можна у дітей домогтися формування і закріплення вміння дотримуватися правил особистої гігієни.

Возможно, это изображение 1 человек, ребенок и в помещении

Возможно, это изображение 2 человека, ребенок и в помещении