День веселки.

21 лист. 2022
Тематичний день.

Барви веселки «завітали» до дітей нашого садочка і «оселились» там на цілий день. Зелений, червоний, жовтий, синій, помаранчевий — усі кольори разом. Малеча була в захваті. До того ж робота з кольорами сприяє не лише набуттю дітьми позитивного емоційного досвіду, а й їх сенсорному розвитку. У цьому переконані наші педагоги, у яких і виникла ідея проведення Дня веселки. Улюблені кольори допомагають малятам у складні для них хвилини – зменшують психологічний вплив тої чи іншої події на емоційний стан. Існує багато моментів, якими із задоволенням поділились у своїх світлинах наші дошкільнята: різноманітні ігри, заняття спортом, прогулянка на свіжому повітрі разом з рідними та інші моменти цього дня наших малят.

Возможно, это изображение 1 человек, кот и на открытом воздухе

Возможно, это изображение 1 человек, ребенок, стоит, мяч и воздушный шарик