День Пам’яті і примирення.

8 трав. 2022
День перемоги

День Пам’яті і примирення, День перемоги для всіх – особливі свята. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну. Тим більше, що сьогодні наша країна знов у небезпеці: лунають сирени повітряної тривоги, руйнуються міста гинуть люди. Саме ця тема стала головною у малюнках учнів та вихованців закладів освіти Холодногірського району. У своїх творчих роботах діти відображають свої мрії: мир, і голуби як його символ, національну символіку, як символ патріотизму, сонечко, як надію на світле майбутнє та символ Дня пам’яті та примирення – квітку маку.