Квест "Допоможи Лісовичку"

4 лют. 2022
фізкультурно-оздоровча робота

КВЕСТ "Допоможи Лісовичку"
Квест - це універсальна інноваційна ігрова технологія, побудована на синтезі освітніх та розважальних завдань, які активізують дітей до пізнання, самостійності дій, сприяють повному зануренню в подію, пригоду. Під час вирішення поставлених завдань відбувається практичне поєднання різноманітних видів діяльності: ігрової (дидактична, рухлива, спортивна); соціально-комунікативної (розвиток мови, здоров’язбереження, ОБЖ тощо).
Вихователі старшої групи "Веселка" творчо підійшли до складання сценарію, який був цікавим дітям.
Результати перевершили всі сподівання. Веселий блиск в очах дітей, інтерес, радість, задоволення від отриманого результату – все це свідчить про необхідність проведення такого виду прогулянок у закладах дошкільної освіти

Посилання на відеоролік